Vorige Volgende Afdrukken Doorsturen Reageer

Sportverenigingen

In Neerpelt zijn veel sportclubs actief. Deze clubs zijn aangesloten bij de gemeentelijke sportraad.

Hieronder vindt u een overzicht van alle verenigingen en hun contactpersonen.


Sportverenigingen en hun contactpersonen

Atletiek

Sporting Atletiekclub Neerpelt

Gerard Agten

Voorzitter

Dorpsstraat 160/5

3900 Overpelt

tel. + 32 498 49 21 17

e-mail: agten.gerard@telenet.be

Badminton

Sporting Neerpelt Badmintonclub

Rita Tielens

Voorzitter

Veldstraat 33

3900 Overpelt

tel. + 32 11 75 93 41

e-mail: rita.tielens@telenet.be

Baseball en Softball

BC NStars
Nstars Baseball en Softball Vereniging vzw

Herman Rijkx

Voorzitter

Breughelstraat 54
3910 Neerpelt 
tel. + 32 473 88 96 28
e-mail: info@nstars.be

Basketbal

Sporting Basketbal Club Neerpelt

Kersten Van Diest

Voorzitter

A. Vandendungenstraat 5

3920 Lommel

tel. + 32 468 32 68 99

e-mail: kersten@telenet.be

Biljarten

BC Moedig Vooruit
Ivo Vos

Boonskuilstraat 6 bus 1

3910 Neerpelt

e-mail: ivo.vos1@telenet.be

 

Enbild Snooker Club
Noël Severens

Voorzitter

Exschoor 9

3910 Neerpelt

tel. + 32 472 74 70 89

e-mail: noel.severens@belgacom..net

 

KBC De Peel 

Rik Leyssen

Voorzitter

Lepelstraat 25

3910 Neerpelt

e-mail: leyssen@skynet.be


Koninklijke Neerpeltse Biljartclub
Lode Smeets

Reppelerweg 221

3950 Bocholt

tel. + 32 477 34 66 02

e-mail: lodesmeets@telenet.be

 

PC De Maxx 

Groenstraat 9

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 52 42 46

e-mail: info@pcdemaxx.be

 

Dansen

Dansclub Lida
Bie Devroede

Voorzitter

Keizer Karelstraat 4

3920 Lommel

tel. + 32 11 54 32 82

e-mail: biedevroede@yahoo.com 

Darts

Dartsclub 't Blökske
Eddy Mispoulier

Voorzitter

Kaulillerweg 73

3910 Neerpelt

tel. + 32 479 57 04 30

Gevechtssporten

Fight Club Neerpelt

Jacky Leynen

Voorzitter

Buizerdstraat 21

3910 Neerpelt

tel. + 32 497 99 10 27

e-mail: fight-club@skynet.be

 

 

Judoclub Sporting Neerpelt
Sven Boonen

Voorzitter

Heide Eind 8

3910 Neerpelt

tel. + 32 475 21 06 55

e-mail: sboonen10@hotmail.com

 

Karate Zipangu Neerpelt
Joris Renckens

Voorzitter

Kapelweg 27

3910 Neerpelt

tel. + 32 494 67 26 20

e-mail: joris.zipangu@gmail.com

Gymnastiek

Turnkring Hoger Op
Brigitte Bleyen

Voorzitter

Zilverdenstraat 8

3900 Overpelt

tel. + 32 477 13 52 74

e-mail: brigitte.2604@hotmail.com

Handbal

Sporting Ne-Lo
Wilfried Smets

Voorzitter

Heerstraat 35

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 99 82

e-mail: dr.smets@skynet.be

Handboogschieten

Handboog Oude Stam Sint-Sebastiaan
Anita Vos

Voorzitter

Beukenlaan 15A

3930 Hamont-Achel

tel. + 32 11 66 37 36

e-mail: vos_anita@msn.com

Hengelsport

Koninklijke Noord-Limburgse Hengelaars
Pierre Triki

Rikkaartstraat 14

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 77 75

e-mail: pierretriki@hotmail.com

 

Hockey

Hockey Club Phoenix

Olivier Van Gompel

Voorzitter

Berkendreef 7

3910 Neerpelt

tel. + 32 477 49 82 58

e-mail: olivier.van.gompel@hcph.be

Hondensport

V.V.D.H. Kringgroep 06

Roger Scheelen

Voorzitter

Boseind 127

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 66 50 30

e-mail: roger.scheelen@telenet.be

 

Hondenschool Neerpelt
François Roemers

Voorzitter

Wijchmaalsebaan 3

3940 Hechtel-Eksel

tel. + 32 11 73 23 84

e-mail: hsn@3910.be

Kajak

Neerpeltse Watersportclub
Paul Broekx

Voorzitter

Hayenhoek 32

3910 Neerpelt

tel. + 32 474 70 67 83

e-mail: info.nwc@scarlet.be

Kruisboogschieten

De Rozeknop
Marcel Jansen

Voorzitter

Heikant 8

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 92 96

 

Kruisboog Ons Genoegen
Hilda Vaes

Maststraat 10

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 66 24 77

e-mail: chris_peeten@hotmail.com

Motorcross

MC Lillertreffers
Sabine Vangompel

Molenstraat 94

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 62 49

Paardensport

Menclub De Pelten

Erwin Cuyvers

Voorzitter

Herent 98

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 94 93

e-mail: erwinvantherenthof@hotmail.com

 

 

Rijvereniging en Ponyclub De Dravers
Gerard Gielen

Voorzitter

Schansstraat 19

3910 Neerpelt

tel. + 32 4786 88 73 54

e-mail: g.gielen@skynet.be


Sint-Hubertusruiters
Louis Plas

Voorzitter

Broekstraat 1

3950 Bocholt

tel. + 32 11 62 22 69

 

Petanque

Petanque Club Pelt

Eugene Beckers

Voorzitter

Fabriekstraat 17

3910 Neerpelt

tel. + 32 479 29 04 97

e-mail: beckers.e@telenet.be

Schaken

Neerpeltse Schaakkring
Pavel Englicky

Voorzitter

Stalmanstraat 5

3900 Overpelt

tel. + 32 473 90 89 00

e-mail: pavel@englicky.be

Tafeltennis

TTV Lipalet
Paul Cox

Voorzitter

Nieuwstraat 17

3910 Neerpelt

tel. + 32 472 73 11 99

e-mail: paul.cox@virusfree.be

 

TTV Neerpelt
André Brebels

Voorzitter

Dwarsstraat 9

3910 Neerpelt

tel. + 32 477 19 83 24

e-mail: andre.brebels@skynet.be

Tennis competitie/recreatie

vzw Neerpeltse Tennisclub 

Jaak Plessers

Voorzitter 

Kapelweg 5

3910 Neerpelt 

tel. + 32 64 07 60

e-mail: jaakplessers@yahoo.com

Tennis recreatie

VZW Herent Champions Championship
Liliane Winters

Voorzitter

Bettebos 28

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 56 92

e-mail: roger_dingens@hotmail.com

Voetbal competitie

KFC Esperanza Neerpelt
Jan Winters

Voorzitter

Kievitstraat 53

3910 Neerpelt

tel. + 32 475 86 96 77

e-mail: jan.winters6@telenet.be


Sparta Lille
Jos Steelsels

Voorzitter

Exschoor 12

3910 Neerpelt

tel. +32 11 64 88 07

e-mail: sparta_lille@hotmail.com 

Sporting Grote Heide

Jos Knevels

Voorzitter

Grote Heide 48

3910 Neerpelt

tel. + 32 498 91 24 00

e-mail: arjo.transport@pandora.be

SV Herkol
Gert Kwanten

Voorzitter

Ekselsebaan 2

3990 Peer

tel. + 32 475 69 35 80

e-mail: gert@gert-kwanten.be

 

Voetbal recreatie

De Lilse Bosuilen
Stijn Paesmans

Voorzitter

Eikenlaan 7

3910 Neerpelt

tel. + 32 495 88 10 94

e-mail: stijnpaesmans@hotmail.com


De Pinda's
Tony Kauffmann

Voorzitter

Torenstraat 34

3910 Neerpelt

tel. + 32 479 45 95 39 

e-mail: christelenben@hotmail.com

Kon. Hoek VV
Mathieu Kelchtermans

Voorzitter

Sint Martensstraat 2 bus 1

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 51 58

e-mail: mathieukelchtermans@skynet.be


KWB Boseind
Maarten Kalders

Nachtegaalstraat 80

3900 Neerpelt

tel. + 32 477 40 47 71

e-mail: maarten_kalders@skynet.be


Real Damsheide

Jos Daelemans

Voorzitter

Molenheidestraat 37

3900 Overpelt

tel. + 32 11 64 95 63

e-mail: jos.daelemans@telenet.be


VaheJa
Dirk Hoydongs

Voorzitter

Kaulillerweg 9

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 93 90

e-mail: dirk.hoydongs@telenet.be 

Volleybal dames recreatie

Livoc
Diane Van Der Meyden

Voorzitter

Koning Boudewijnplein 24 bus 4

3910 Neerpelt

tel. + 32 498 62 26 88

e-mail: qumadi@skynet.be

 


Nevoc
Anja Lenders

Lillerheide 14

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 80 21 13

e-mail: els.gijbels@telenet.be

 

Wandelsport

WSV Dommeltrippers
Gerard Swinnen

Voorzitter

Molenstraat 74

3910 Neerpelt

tel. + 32 476 51 67 99

e-mail: gerardwinters@msn.com

Wielertoerisme

TWC Neerpelt-Centrum
Jaak Van Mierlo

Haagdoornstraat 79

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 13 21

WTC Allemaal Op De Fiets
Pierre Plessers

Voorzitter

Fierkensheikant 30

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 44 05 

e-mail: pierreplessers@gmail.com

WTC Blijf Jong Herent
Ludo Luyckx

Voorzitter

Kolisheide 10

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 73 36

e-mail: luyckx.ludo@telenet.be 

WTC Samen Sterk
Danny Bax

Voorzitter

Boelehoef 25

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 66 56 46

e-mail: tyskenssuzy@hotmail.com

WTC Steeds Vooruit
Peter Dilissen

Voorzitter

Populierenstraat 8

3900 Overpelt

tel. + 32 11 66 16 05

 

Wielerclub De Kompen
Bart Mertens

Voorzitter

Heikant 5

3910 Neerpelt

tel. + 32 498 52 22 61

e-mail: bartmertens2@hotmail.com

 

MTB De Dabbers
Werner Verweyen

Voorzitter

Weidenstraat 23

3910 Neerpelt

tel. + 32 477 25 66 88

e-mail: werner.verweyen@skynet.be

Zwemmen

Zwemclub Neerpelt
Wendy Groenen

Voorzitter

Koeketerstraat 16

3920 Lommel

tel. + 32 496 37 79 22 

e-mail: voorzitter@zcn-neerpelt.be

 

 

De Waterlelies VZW
Rony Devuyst

Begonialaan 29

3910 Neerpelt

tel. + 32 479 65 81 05

e-mail: ronydevuyst@hotmail.com

Schoolsporten

WICO Campus Sint Maria

Ignace Van Herck

Stationsstraat 74

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 21 13

e-mail : i.vanherck@simneerpelt.be

WICO Campus Sint Hubertus

Jos winters

Stationsstraat 25

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 34 44

e-mail : jos.winters@shn.be  

Basisschool Neerpelt-Centrum

Marleen Corstjens

Jaak Tassetstraat 20

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 72 36

e-mail : directie@basisschool-neerpelt.be

Basisschool Boseind

Annemie Vaes

Polsstraat 23

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 66 36 59

e-mail : directie.bos@scarlet.be

Basisschool Herent

Wilfried Quanten

Kapelweg 38

3910 Neerpelt

tel. +32 11 66 20 75

e-mail : info@helibel.net

Basisschool Grote Heide

Bart Lenders

Zonhoekstraat 184

3910 Neerpelt

tel. +32 11 54 64 72

e-mail : de.regenboog@skynet.be

Basisschool Sint-Huibrechts-Lille

Aline Quanten

Heikant 5

3910 Neerpelt

tel. + 32 11 64 95 75

e-mail : info@helibel.net

Extra.NET

MDWDVZZ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
St. Annekeskermis: Lekkerbekkenfestijn
wo 20 augustus 2014 om 13.30 uur
Speelpleinwerking
wo 20 augustus 2014 om 14 uur - De Bosuil, Neerpelt
Gratis Salsa Initiatielessen in Neerpelt
do 21 augustus 2014 om 19.30 uur
Alle activiteitenActiviteiten toevoegenZoek activiteiten