Gemeente Neerpelt

Cultuurverenigingengids


Verenigingen voor actieve kunstbeoefening

Muziek

  • Falta de Tiempo
    Voorzitter Claes Paul
    Hoekstraat 11
    Tel. + 32 11 66 34 17
    paul-claes@telenet.be
    Website: www.falta.be
  • Koninklijke fanfare Dommelgalm
    Voorzitter Marc Haneveer
    Nachtegaalstraat 19
    Tel. + 32 11 34 92 90
    marc.haneveer@interlight.be
  • Koninklijke schutterij St. Sebastiaan
    Voorzitter Hensen Tony
    Rikkaartstraat 28
    Tel. + 32 11 64 65 50
    tony.hensen@telenet.be
  • Koninklijke fanfare Vermaak na Arbeid
    Voorzitter Ieven Christel
    Hoogstraat 37 bus 5, 3950 Bocholt
    Tel. + 32 474 61 50 98
    christel.ieven@proximus.be
  • De Beiaard
    Voorzitter Klok Guy
    Teutenlaan 17
    Tel. + 32 11 80 47 30
    guy.klok@kdsk.be
  • Jazzcase
    Voorzitter van de Ven Cees
    Hoekstraat 1 bus 17
    Tel. + 32 11 74 71 80
    ceesvandeven@telenet.be

Zangkoren

  • Amabile
    Voorzitter Schaekers Marleen
    Kettingbrugweg 1
    Tel. + 32 11 64 32 23
    marleen.schaekers@skynet.be
  • St. Cecilia Zangkoor
    Voorzitter Swinnen Jaak
    Zandstraat 4
    Tel. + 32 11 64 30 42
    fb892438@skynet.be
  • Just Music
    Voorzitter Bex Sylvain
    Willebrordusstraat 2
    Tel. + 32 11 66 19 16
    sylvain_bex@hotmail.com
  • Zwing
    Voorzitter Reynders Willy
    Herent 138
    Tel. + 32 11 64 76 84
    info@zwing.be
  • Zangkoor Grote Heide
    Voorzitster Vandekerkhof Mia
    O.L.Vrouwestraat 14
    Tel. + 32 11 37 45
    mia.vdkhof@pandora.be
  • Dameskoor Neerpelt centrum
    Voorzitster Marie-Jeanne Eerdekens
    Zonhoekstraat 25
    Tel. + 32 11 66 25 22
  • Mannenkoor Sint Niklaasparochie
    Voorzitter Sevens Leo
    Sooi Willemsplein 2 bus 16
    Tel. + 32 11 66 47 21
    leo.sevens@skynet.be
  • Zangkoor Jonger dan je Denkt
    Voorzitster Maria Van Asten
    Steenovenlaan 12
    Tel. + 32 499 41 37 64
    mariavanasten1@teleneet.be

[Ga terug naar boven]


Verenigingen voor cultuurbeleving en culturele vorming

Buurtverenigingen

Landbouwverenigingen

  • Landelijke Gilde Grote Heide
    Voorzitter Van Herk Willy
    Vlasrootweg 16
    Tel. + 32 11 64 70 60
    els.gijbels@telenet.be
  • Landelijke Gilde Herent
    Voorzitter Winters Henri
    Breughelstraat 80
    Tel. + 32 11 64 84 35
    wintershenri@hotmail.com
  • Landelijke Gilde Sint-Huibrechts-Lille
    Voorzitter Achten François
    Berghei 2
    Tel. + 32 11 44 54 29
    kf8en@skynet.be 

Seniorenverenigingen

 Vrouwenverenigingen

[Ga terug naar boven]


Verenigingen voor hobby en vrije tijd

Feestcomités en ontspanning

Hobbyclubs

Verenigingen voor receptieve kunstbeoefening

Algemeen cultureel werk

Muziek

  • Europees Muziekfestival voor de Jeugd
    Voorzitter Nuyts Rutger
    Toekomstlaan 7 bus 2
    Tel. + 32 11 66 23 39
    info@emj.be
  • De 4 jaargetijden
    Voorzitter Vanlessen Yvo                   
    Kanaalstraat 5
    Tel. + 32 11 64 35 83
    yvo.vanlessen@skynet.be

Verenigingen voor sociaal-cultureel werk

Gehandicapten en zieken

  • KVG Neerpelt - Overpelt
    Voorzitter Renckens Guido
    Paardenkerkhof 19, 3900 Overpelt
    Tel. + 32 11 64 34 22
    guido.renckens@telenet.be
  • KVG Sint-Huibrechts-Lille
    Voorzitster Meuris Annie
    Peerderbaan 3 bus 1
    Tel. + 32 11 64 47 13
  • Ziekenzorg Grote Heide
    Voorzitter Hermans Gerard
    Grote Heide 72
    Tel. + 32 11 64 01 02
    gerard.mia.hermans@telenet.be
  • Ziekenzorg Herent
    Voorzitster Kwanten Rita
    Bettebos 49
    Tel. + 32 11 64 19 65
    kwantenrita@hotmail.com
  • Ziekenzorg Sint-Huibrechts-Lille
    Voorzitster Meuris Annie
    Peerderbaan 3
    Tel. + 32 11 64 47 13
    vandenbroek.andreannie@gmail.com
  • Ziekenzorg Boseind
    Voorzitster Vandeweyer Josee
    Klein Molenstraat 8
    Tel. + 32 11 64 02 22
    pool.verheyen@skynet.be
  • Ziekenzorg Neerpelt centrum
    Voorzitster Luyts Mia
    Parklaan 3
    Tel. + 32 11 64 22 08
    jefverbeek@gmail.com 

Gezinsverenigingen

Verenigingen voor studie en onderzoek

Heemkunde en monumentenzorg

Natuurstudie

 [Ga terug naar boven]

  • Afdrukken
  • Doorsturen